Smrtelná dopravní nehoda v přímém přenosu | All the most complete relevant content zack kraus obituary

Information of this article will talk about zack kraus obituary. If you are looking for zack kraus obituary, let’s discover DennisPointCampgroundMD about zack kraus obituary in this Smrtelná dopravní nehoda v přímém přenosu article

Cover the contents related to zack kraus obituary in Smrtelná dopravní nehoda v přímém přenosu updated

At this website dennispointcampgroundmd.com you can refresh information other than zack kraus obituary for more valuable understanding for you. At the website Dennis Point Campground MD, we always publish new and accurate news every day for you, Hope to serve the best value for you. Help you can update knowledge on the internet in the most complete way.

Some contents related to the topic zack kraus obituary

tak to je mazec 🙁 tohle by měli vidět povinně všichni mladý. Je mi líto mladýho života, ale telefonování za jízdy, velká rychlost a něvěnování se řízení je prostě nezodpovědné. Můžeme být všichni rádi že to nedopadlo ještě mnohem hůř aa neodneslo to víc lidí .

Some photos related to information about zack kraus obituary

Smrtelná dopravní nehoda v přímém přenosu

In addition to understanding the content about Smrtelná dopravní nehoda v přímém přenosu that you are reading, Then you can discover more information that DennisPointCampgroundMD publishes every day right below

Some keywords are related to zack kraus obituary

#Smrtelná #dopravní #nehoda #přímém #přenosu.

[vid_tags].

Smrtelná dopravní nehoda v přímém přenosu.

zack kraus obituary.

We hope that with information about zack kraus obituary that dennispointcampgroundmd.com provides you will help you have more information and new knowledge, hoping to bring value to you. Sincerely thank you for reading the content about zack kraus obituary of DennisPointCampgroundMD.

35 thoughts on “Smrtelná dopravní nehoda v přímém přenosu | All the most complete relevant content zack kraus obituary”

 1. Ta spolujezdkyne se nějak neponaucila,, známá mi ji ukazovala na FB a tam plno videíi jak je na závodních drahách apod.

  Reply
 2. TOTO pouštět od rána do večera těm dnešním vypatlaným jedincům na tik toku!!!! Pro lajky a sledovanost by se posrali, streamují i v autech, hodnoty uplně v prdeli, svět jde do hajzlu….

  Reply
 3. Opět toto video vidím po x letech a jsem rád, že mi pokaždé ukáže jak se nechovat za volantem. Jestli takto slečna řidička jezdila normálně, což z videa lze jednoduše dovodit, tak otázky zněla pouze KDY k tomuto dojde, statisticky prostě musela bourat.

  Reply
 4. To byla ale kráva. To vypadalo, že to udělala schválně. Takhle neschopnej nemůže snad nikdo být

  Reply
 5. když seš tak blbej až to bolí…tak máš co si zasloužíš,o další dvě blbky na světě míň,žádná škoda…

  Reply
 6. Takova by neměla sedat za volant.Jak jí je.Nepřišla o hnáty?Je ukázkou mladejch rozmazlenců který si chtěj zvyšovat sebevědomí.

  Reply
 7. Všichni se zaobírají nezodpovědností těch děvčat. Ale dle mého názoru podobnou hloupost a naivitu projevil i konstruktér té bariéry, do které ty dívky narazily. Někdo jí musel vyrobit a koupit. Netuším, jakou funkci tam plnila. Ale očividně byla zhotovena ze dřeva, které se po nárazu rozlámalo na třísky a jedna z nich se pravděpodobně bohužel zabodla té dívce do krku. Pokud by byla z jiného materiálu, s vysokou pravděpodobností by následky té nehody nebyly tak zlé. Možná i kdyby prkna nebyla umístěna vodorovně, ale svisle. Nebezpečné patníky, stromy a sloupy se od silnic odstraňují a tady někdo namontoval takovou kravinu. Byla jen otázka času, než do toho někdo narazí a udělá to škodu. Mohlo se to stát i opatrnějšímu řidiči.

  Reply
 8. Taková demence snad ani nemohla dopadnout jinak. Jestliže se někdo chová takhle stupidně a bezohledně za volantem, chová se jako potenciální vrah. A tak, i když to je sice trýznivé, neohrožuje už na životě ostatní.

  Reply
 9. musim povedat,ze ta pani, co s nou komunikovala , neskutocne ,vsetka ucta a vdaka. ta dama bola jej firs help .

  Reply
 10. Pani policajtka na konci si myslím ze by měla mít pochopení ze logicky přijedou a budou vyvadet a logicky se tam s nima nebudou bavit jak by si představovali . Trosku empatie

  Reply
 11. To je tak,když má někdo v hlavě totálně…Nemá v hlavě nic.Drsná realita,až člověku mrazí,ale jednoznačně si o to koledovaly.
  Řeknu vám,nechtěl bych ten přenos sledovat živě.Ti co to viděli asi jen tak neusnuli.Mě tuhne krev v žilách,a to je to sedm let zpátky co se to stalo.

  Reply

Leave a Comment